Blížil se květen a všude se začaly objevovat nabídky focení v rozkvetlém sadu. Takže jsem si říkal, že bych této mánii měl podlehnout i já a pár cvaků v krásném a rozkvetlém sadu udělat. Chybělo vyřešit pouze pár drobností, například jakou modelku, který sad, jaký datum a tak dále, však to všichni vy co něco plánujete znáte.

Modelku jsem tentokrát oslovil přes appku, která je pro tyto účely vytvořená. Nazpátek se ozvala Lili a vlastně to byl malý jackpot, jelikož mi slečna rovnou doporučila i sad, ve kterém by šlo fotit. Takové dvě mouchy jednou ranou. 😀 Datum jsme domluvili na poslední duben a mohl jsem se začít chystat.

Na focení přijel skvělý pár. Lili s sebou vzala přítele Patrika. Takže najednou přede mnou byla krásná červenovláska vedle které se tyčila stydlivá hora svalů. 😀 Postupem času se i Patrik rozkoukal a došlo i na párové focení s májovou tématikou.
Pro mě byl celý průběh focení skvělý. Já měl prostor se zlepšovat, navíc jsem dostal od Lili pár velmi dobrých rad a srandy taky bylo dost.
Na ukázku vám zde nechám pár fotek a nebojte se komentovat jak se vám tento pár na fotkách líbí. V realitě byli skvělý!

IG Lili: little_lilinka
IG Patrik: paetrickk
Fb sad: https://www.facebook.com/jablkaBrno