V létě bylo focení opravdu dost, takže nebudu psát o každém, ovšem Lenča nesmí na mém blogu chybět.
Lenka se mi ozvala přes fb a vlastně už od začátku jsem si říkal, že tady to bude dobré. Domluva na focení byla suprová, ale i tak jsem na něj vyrazil trochu s nervy. Po čase jsem opět vsadil na neznámé místo, které jsem si „prošel“ pouze na google mapách a tato taktika se mi už několikrát vymstila. I proto jsem byl okouzlen když jsme dorazili na místo. Určitě se tam budu vracet na další focení, jelikož je to krásné zákoutí, které skrývá spousty fotogenických míst.

Lenča byla velmi šikovná, takže focení probíhalo v dobré náladě a fotky rychle přibývaly. Malinké zdržení přišlo, když jsme udělali sérii v potoku a šli jsme na molo. Zjištění že jsme si z předchozí místa nepřinesli pouze super fotky, mokré věci, ale na nohách si s námi udělalo výlet po okolí i „pár“ malých pijavic, nás malinko zarazilo. Naštěstí Lenča chodí na lékařskou fakultu, takže jsem byl pod dohledem odborníka a všechny ty malé potvůrky se podařilo sundat a ukončit tak jejich putování světem. Pak už jsme vesele odfotili posledních pár snímků ve vodě a už nás vyhnala tma.

Zde bych udělal malou odbočku. Lenča se věnuje práci v jedné neziskovce a mě to nedá se o tom nezmínit. Je to neziskovka, která se zaměřila na vzdělávání veřejnosti v oblasti prevence všech možných onemocnění, hodím vám dolů odkaz a opravdu doporučuji se aspoň mrknout na stránky a jsem přesvědčen, že pokud se s Lenkou spojíte přes IG tak vám určitě ráda poví detaily.

IG Lenča: len_chrastova
Stránky Loono: www.loono.cz