A je to tady! Po dlouhém uvažování, ještě delším vybírání a po domluvě s pár blízkými (jestli je vůbec moudré si v této době pořizovat foťák) jsem si koupil svoji první zrcadlovku. A pevně věřím, že to není poslední foťák, který si pořídím. 

Výběr těla byl nakonec velmi složitý proces. Začal pečlivý výběr jestli koupit Canon nebo Nikon, už už jsem sahal po minci, abych si hodil co bude lepší, ale nakonec bych si musel vzít kostku, jelikož možností je mnohem více… 
Takže tudy cesta nevedla. Ujasnil jsem si, že chci zrcadlovku a ne bezzrcadlovku a této volby zatím nelituji. Vím, že bezzrcadla mají některé výhody, ale nemělo by to pro mě to kouzlo, kvůli kterému jsem se chystal začít fotit. 

Nebudu vás nudit historkou jak pokračovalo následné vybírání (věřte, že bylo spotřebováno velké množství kávy, vína, papírů s poznámkami a hlavně času) a rovnou na vás vybalím, že vyhrál Canon EOS 250D. 
Jedna z nejlevnějších zrcadlovek na trhu, ale jako startovací můstek to bezesporu stačí. Pořídil jsem si ji v setu s objektivem 18-55 mm f/4-5.6 a hned jak mi to přišlo domů, tak jsem ji začal zkoumat a chtěl jsem jí vyzkoušet. 
Zajímá vás jak vypadala první zkouška? 😀 
Tak se běžte přečíst další příspěvek… 😉

Zde je pár fotek té mojí krasavice.